O nás

Radi by sme Vás informovali, že naša spoločnosť spĺňa najvyššie „Kärcher“ kritéria (dostupnosť tovaru, výstavná miestnosť podľa Kärcher modelu, odborný predajný a servisný prístup a pod.). Vzhľadom na túto skutočnosť nám bol udelený certifikát Kärcher Center Montes. Tento certifikát máme ako jediný predajca v západoslovenskom a stredoslovenskom kraji. Veríme, že budete spokojní s našimi službami.

Firmu Kärcher na slovenskom trhu zastupujeme od roku 1991. Firma Kärcher je nemecká firma založená v roku 1935 so silným renomé na celosvetovom trhu.

Od roku 2007 uskutočňuje firma Kärcher anketu spojenú s prieskumom a vyhodnotením, čo sa týka služieb v poskytovaní servisu. Zatiaľ každý rok získala ocenenie „Najlepší Kärcher servis Slovenska “ práve naša firma.

  • dovoz tovaru 5x do týždňa.
  • na všetky zariadenia Kärcher poskytujeme zmluvný záručný a pozáručný servis.
  • máme požičovňu zariadení.
  • školený servisný a obchodný personál.
  • poradenskú službu po celom území Slovenskej republiky.
  • pravidelné servisné prehliadky zariadení.
  • certifikáty a ocenenia sa nachádzajú v priečinku - Certifikáty

 

Čo ponúkame

Za rozumné ceny ponúkame značkové výrobky Kärcher. Zariadenia možno vidieť priamo v nasadení u zákazníka, alebo v našej predajni na Kvetinárskej ul. 15, Bratislave, prípadne v prevádzkach v Nitre Prešove. V cene profesionálnej techniky je zahrnutý dovoz, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy. 

 

Kto sme

Nemecká firma Kärcher patrí medzi najväčších svetových výrobcov čistiacej techniky. Značka Kärcher je garantom kvality, spoľahlivosti, pokroku a výkonnosti. Vo svojom programe zahŕňa čistiacu technológiu pre profesionálov i domácnosť. Firma MONTES vznikla v roku 1991. V roku 1999 sme získali zmluvu s firmou Kärcher a boli sme zaradení ako autorizovaný servis a predaj čistiacej techniky Kärcher, na čo sme obdržali aj certifikát. 

V roku 2009 firma Kärcher, Viedeň pristúpila k zmenám u predajcov. 

Spomedzi všetkých predajcov na Slovensku boli vybraní 3 predajcovia, ktorí obdržali štatút Kärcher Center. Pre Západoslovenský kraj bola vybraná práve naša spoločnosť. 
Od roku 2009 používame označenie:

KÄRCHER CENTER MONTES SK, s.r.o.

Dlhodobo cca 12 rokov figurujeme ako najlepší predajca čistiacej techniky Kärcher. Od roku 2007 uskutočňuje firma Kärcher anketu spojenú s prieskumom a vyhodnotením, čo sa týka služieb v poskytovaní servisu. Zatiaľ po všetky roky získala ocenenie „Najlepší servis Slovenska“ práve naša firma. V roku 2008 bola anketa rozšírená aj o vyhodnotenie najlepšieho servisného technika. Toto ocenenie „Najlepší servisný technik“ taktiež po každý ďalší rok získal náš servisný pracovník.

Za rozumné ceny ponúkame značkové výrobky. Zariadenia možno vidieť priamo v nasadení u zákazníka. V cene profesionálnej techniky je zahrnutý dovoz, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy. Našim cieľom je nájsť pre Vás optimálny produkt, aby plnil svoju funkciu v danom použití čo najefektívnejšie. K tomu sú Vám k dispozícii naši špecialisti, ktorí pri výbere produktu zoberú do úvahy pracovné podmienky produktu, požiadavky na technickú úroveň, cenovú reláciu, atď.. Zabezpečujeme kvalitný-profesionálny servis s pôsobnosťou pre celé Slovensko. 

O kvalitných službách firmy MONTES svedčí skutočnosť, že sme od firmy Kärcher obdržali certifikát na vykonávanie údržby a opravy úplného sortimentu prístrojov pre profesionálnych i súkromných spotrebiteľov, nakoľko vyhovujeme vysokým nárokom firmy Kärcher na kvalifikáciu, technické vybavenie  a zásobovanie náhradnými dielmi sme oprávnení používať označenie:


KÄRCHER CENTER MONTES SK, s.r.o.

Naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Z dôvodu uspokojenia všetkých klientov je možnosť v našej firme nakupovať i na leasing, na operatívny leasing, Quatro, Grenke a taktiež aj na dobierku.

Okamžitú informáciu o cenách a bližšie informácie o jednotlivých zariadeniach obdržíte na č. t. 02/ 3214 4260. 

Bratislavská predajňa na Kvetinárskej ul. 15 prešla v týchto dňoch rozsiahlou rekonštrukciou z toho dôvodu, aby spĺňala všetky podmienky, ktoré požaduje Kärcher od všetkých Kärcher Centier.

S Vašimi požiadavkami sa môžete obrátiť aj na naše vybudované prevádzky v Nitre a Prešove.

 

Na spoluprácu s Vami sa teší kolektív 
Kärcher Center Montes

 

KARCHER K 5 PREMIUM FC PLUS FLEX HOME WOOD (1.324-640.0)

Vysokotlakový čistič K 5 Premium Full Control Plus Home s tlačidlami +/– na reguláciu tlaku a LCD ukazovateľom na pištoli. Vrátene súpravy na čistenie okolo domu, pracovného nadstavca, 3 v 1 Multi Jet a hadicového bubna.

382.84

KARCHER K 7 PREMIUM FULL CONTROL PLUS CAR & HOME (9.502-380.0) + DARČEK 10 l Autošampón ZDARMA

Pištoľ vysokotlakového čističa umožňuje nastavenie ideálneho tlaku pomocou tlačidiel +/- a LCD ukazovateľa. Model obsahuje vo výbave navyše rotačnú kefu, autošampón 3 v 1, 0,3 l napeňovaciu trysku.

519.00

KARCHER K 5 FULL CONTROL CAR& HOME (1.324-505.0)

Vysokotlakový čistič K 5 Full Control Car & Home - pre správny tlak na akýkoľvek povrch. Na bežné použitie až na mierne znečistenie. Obsahuje súpravu Home and Car kit. Plošný výkon 40 m²/h.

325.00

KARCHER K 4 FULL CONTROL CAR & HOME (1.324-008.0)

Tlakový čistič s indikátorom tlaku - pre správny tlak na akomkoľvek povrchu. Ideálny pri stredne silnom znečistení. So súpravou Home Kit and Car Kit. Obsahuje súpravu do auta a domácnosť. Plošný výkon 40 m²/h.

257.00

KARCHER VC 5 PREMIUM (1.349-200.0) - ručný vysávač

Bez vreckový kompaktný vysávač VC 5 značky Kärcher je možné bez námahy odložiť aj v tom najmenšom priestore, avšak čistí rovnako dôkladne ako bežný podlahový vysávač. Vďaka príslušenstvu má všestranné využitie. Zažite radosť a voľnosť z pohybu pri vysávaní.

179.99

KARCHER Mobile Outdoor Cleaner OC 3 Adventure Explorer box (1.680-002.0)

Ideálny na umývanie bicyklov na cestách: mobilný tlakový čistič Kärcher s lítium-iónovou batériou, nádržou na vodu a jemným nízkym tlakom na citlivé povrchy. Obsahuje príslušenstvo pre optimálne rozšírenie.

179.99

KARCHER SE 6.100 - tepovač (biely)

Tepovač - extraktor na hygienické základné čistenie kobercov a tvrdých podláh. Vrátane tepovacej hubice na čistenie čalúnenia. Použiteľný aj ako mokro-suchý vysávač.

310.00

KARCHER DS 6 Premium - biela (1.195-240.0)

Vysávač s inovačnou technológiou vodného filtra, ktorá sa stará o čerstvý a na 99% vyčistený odpadový vzduch. Dobrodenie - nie len pre alergikov.

340.00

KARCHER VC 2 PREMIUM (biela)

Ideálny na praktické čistenie bytov a menších domov: kompaktný vysávač VC 2 s vreckom a jednoduchou obsluhou.

139.99

KARCHER KB 5 biela (1.258-010.0)

Rýchlejšie poruke ako vysávač: Aku metla KB 5 na komfortné čistenie v prípade potreby. Mimoriadny čistiaci výkon na najmenšom priestore.

74.99

KARCHER WV 2 Premium 10 Years Edition (1.633-426.0)

Čistič okien Kärcher oslavuje 10 rokov! K 10 ročnému jubileu ponúkame čistič na okná WV 2 Premium v limitovanej žlto-čiernej edícii .

52.86

KARCHER FC 5 (1.055-500.0)

Čistič tvrdých podláh FC 5 s mikrofázovými valcami a funkciou 2-v-1 - čistenie a odsávanie suchých aj mokrých nečistôt v jednom kroku.

172.90

Kärcher HOMELINE KB5

Rýchlejšie poruke ako vysávač: Aku metla KB 5 na komfortné čistenie v prípade potreby. Mimoriadny čistiaci výkon na najmenšom priestore.

55.00

KARCHER WV 5 PREMIUM (1.633-453.0)

Akumulátorvoý vysávač WV 5 Premium sa raz-dva postará o čisté okná bez šmúh – a to bez kvapkania. Po dokúpení náhradnej batérie je možné nonstop čistenie. V balení úzka hubica.

63.60

KARCHER WV 5 Plus Nonstop Kit (1.633-447.0)

V 5 Plus Non-Stop Cleaning Kit: Akumulátorový čistič okien, sprejová fľaša s návlekom z mikrovlákna, čistiaci prostriedok, nabíjacia stanica a náhradná Lítium-iónová batéria. Žiadna kvapkajúca voda, nonstop čistenie bez šmúh.

111.46

KARCHER Puzzi 8/1 C + DARČEK 10 l čistiaceho prostriedku - koncentrátu

Tepovač Kärcher Puzzi 8/1 C je výkonný extraktor v základnej triede. Tepovač - extraktor sa môže cielene používať na čistenie čalúnenia alebo odstraňovanie fľakov z kobercov.

448.00

KARCHER Puzzi 10/1 Professional + DARČEK 10 L čistiaceho prostriedku - koncentrátu ZADARMO !!!

Tepovač - extraktor Kärcher Puzzi 10/1 na plochy stredného rozsahu. Veľká nádrž ako aj prietok vody a tlak sú pri tomto stroji dimenzované na základné čistenie stredne veľkých plôch.

549.00

Aktuálna akcia

Stále nové a za najlepšie ceny
produkty Kärcher » Viac info

PDF katalógy

Stiahnite si katalógy všetkých produktov vo formáte PDF. » Home&Garden » Professional » Aplikačné prospekty

Zákaznický servis

Potrebujete servis alebo zaškolenie obsluhy k prevádzke?
Radi vám pomôžeme! » Objednávka

Center Montes

Kvetinárska 15, 821 06 Bratislava
Pondelok 08:00 - 16:00
Utorok 08:00 - 16:00
Streda 08:00 - 16:00
Štvrtok 08:00 - 16:00
Piatok 08:00 - 13:00
» Dalšie pobočky